Výkonný herní počítač 3D ARES
31 ledna, 2016
Značková bezdrátová myš HP jen za 299,-
16 března, 2016

Levná herní grafika ASUS NVIDIA GTX950 2GB je za 4152,-

Žhavá novinka v podobě herní grafiky NVIDIA GTX 950 s výkonnou architekturou MAXWELL už vás nedočkavě vyhlíží. Ačkoliv na své rozměry se může karta zdát low-endovou grafikou, opak je pravdou. V kompaktním těle grafika ASUS GTX 950 skrývá moderní technologie a nabídne hned několik trumfů jako nižší cenu, nižší spotřebu a podporu všech nejnovějších technologií NVIDIE. Dokáže tak zaujmout širokou hráčskou základnu.

Klíčové vlastnosti

  • Kompaktní rozměry
  • Exkluzivní tiché chlazení
  • Rychlá 2GB paměť
  • Podpora DirectX 12

Prvotřídní kvalita

Grafiky ASUS jsou vyráběny pomocí Auto-Extreme technologie, která využívá jako první 100 % automatizovaného výrobního procesu. S použitím prvotřídních součástek Super Alloy Power II se zvyšuje efektivita a snižuje ztráta výkonu. Dostanete tak nepřekonatelnou kvalitu a spolehlivost, která vás podrží i v těch nejnapínavějších situacích.

Malý dravec

Karta je vhodná díky svým kompaktním rozměrům pro stavbu malého a výkonného počítače. Skvělá volba pro hráče, kteří si svůj počítač snadněji dopraví na LAN párty. Inovativní design systému chlazení využívá maximálně efektivní proudění vzduchu a dostatečně ochladí všechny komponenty grafické karty. Samotné 28nm jádro běží na frekvenci 1076 MHz. Dokáže se však přetaktovat až na krásných 1279 MHz. Pro připojení zobrazovacích zařízení je karta vybavena standardním konektorem DVI, HDMI a DisplayPortem.

Vše pod kontrolou

Dodávaný software GPU Tweak II vám poskytne komplexní nástroj pro správu vaší grafiky. Zcela nové a intuitivní uživatelské rozhraní vám pomůže snadno kartu přetaktovat, kontrolovat její stav a mnoho dalšího. Novinkou je funkce XSplit Gamecaster, která se stane pravou rukou všem streamerům. Stisknutím klávesové zkratky vyvolá přímo ve hře speciální nabídku pro nastavení streamování s řadou chytrých funkcí.