Značková bezdrátová myš HP jen za 299,-
16 března, 2016
Oprava iPhone 6 Plus za 1,5 hodiny
7 dubna, 2016

Malý USB FlashDisk 32GB jen za 295,-

Miniaturní Flash disk Team C12G

Flash disk Team C12G patří mezi miniaturní flash disky kombinující kompaktní konstrukci a vynikající vzhled v různých barvách, které dávají uživatelům jedinečný osobní styl. Malé rozměry flash disku umožňují velmi snadné přenášení a díky tomu ho můžete brát kamkoliv sebou. Navíc díky extrémně kompaktním rozměrům může zůstat neustále zapojen v portu mobilního zařízení.

Snadné použití

Flash disk využívá rozhraní USB 2.0. Díky USB rozhraní a technologii Plug and Play není potřeba žádné externí napájení nebo baterie a složitá instalace ovladačů – zařízení se připojí k počítači přes USB port a je okamžitě připraveno k používání na všech běžných operačních systémech.

Využití flash disku

Flash disky patří mezi velmi oblíbené příslušenství k počítačům nebo notebookům. Tyto přístroje malých rozměrů poskytují vysoké úložné prostory, které společně s jejich jednoduchostí poskytují ideální prostředek i pro méně zkušené uživatele na přenášení nebo uchovávání dat.

Klíčové vlastnosti

Tento model Flash disku Team C12G poskytne uživateli kapacitu 32GB a do přístrojů se připojuje pomocí klasického USB 2.0 konektoru. Přenosové rychlosti dosahují v tomto případě běžných rychlostí, až 30 MB/s při čtení a až 10 MB/s při zápisu. V běžně používaných operačních systémech Windows není problém s instalací přístroje. Stačí jej pouze zasunout do USB konektoru a zařízení ho již samo rozpozná. Rozměry flash disku jsou 15 x 18 mm.

 

CENA: 295,- s DPH