Oprava iPhone 6 Plus za 1,5 hodiny
7 dubna, 2016
Odolný harddisk 1TB jen za 1799,-
20 července, 2016

250GB SSD disk SAMSUNG jen 1930,-!

Zvyšte díky rychlosti svůj výpočetní výkon
Uživatelé PC volí vysokorychlostní disky SSD, neboť se vyznačují lepším výpočetním výkonem a spolehlivostí. Chcete-li zlepšit svou každodenní práci s počítačem, pak představuje disk SSD 750 EVO společnosti Samsung s rozhraním SATA o rychlosti 6 Gb/s mimořádně výkonnou volbu. Díky rychlostem sekvenčního čtení a zápisu až 540/520 MB/s a rychlostem náhodného čtení a zápisu až 97 000/88 000 IOPS* bude vaše zpracování více úloh současně rychlejší než dříve. * Výkon sekvenčního zápisu je měřen v režimu TurboWrite. Rychlosti náhodného čtení a zápisu jsou měřeny na modelu o kapacitě 250 GB v 4K QD32.
Heighten your computing experience with fast performance

Užívejte si vynikající výpočetní výkon při každodenním použití
Model 750 EVO se může pochlubit tím, že díky technologii TurboWrite a režimu RAPID nabízí rychlou práci s počítačem. Technologie TurboWrite uvnitř disku SSD vytvoří vyrovnávací paměť pro zápis, čímž zvyšuje rychlost sekvenčního zápisu. Software Magician nabízí možnost zvýšení výkonu PC pomocí režimu RAPID, který zpracovává data na systémové úrovni tím způsobem, že jako vyrovnávací paměť používá nevyužitou paměť počítače.
Enjoy superior computing for everyday use

Secure data through advanced data encryption
Model 750 EVO obsahuje technologii SED1, která pomáhá udržet vaše data v bezpečí. Zajištění bezpečí vašich dat pomocí 256bitovového hardwarového šifrovacího modulu AES vykazuje oproti softwarovému šifrování výrazně nižší snížení výkonu. A model 750 EVO je kompatibilní se standardy TCG™2 Opal v2.0 a protokolem IEEE®3 1667. 1 Disk s automatickým šifrováním 2 Trusted Computing Group3 Institute of Electrical and Electronics Engineers
Secure data through advanced data encryption

Spolehněte se na odolnou spolehlivost, ať už vás osud zavane kamkoliv
Pevný disk 750 EVO, založený na technologii flash, poskytuje pro práci s počítačem na cestách dokonalou ochranu vůči nárazům a vibracím. Zaručuje také 35 celkem zapsaných bajtů (TBW) pro 120GB model a 70 TBW pro 250GB model nebo až po dobu 3 let.* * TBW nebo 3 roky, platí první dosažený údaj.
Depend on solid reliability wherever life takes you

Objevte snadnou instalaci a správu disků SSD
Model 750 EVO je dodáván se softwarem, který začínajícím uživatelům pomáhá snadno instalovat a spravovat disky SSD. Software Data Migration společnosti Samsung nabízí výkonnou funkci vlastního klonování, která zajišťuje, že migrace funguje, i když je zdroj dat větší než kapacita disku SSD. A software Magician zjednodušuje správu SSD, takže maximalizovat výkon a životnost SSD mohou i začátečníci.
Discover easy installation and SSD management.

 

Základní funkce

 

 

  • Rychlost sekvenčního čtení  540 MB/s, rychlost sekvenčního zápisu 520MB/s
  • Kapacita: 250 GB (1 GB = 1 miliarda bajtů podle IDEMA) * Skutečná využitelná kapacita může být nižší (v závislosti na formátování, diskových oddílech, operačním systému, aplikacích a dalších faktorech)
  • Typ zařízení: 2,5 palce
  • Rozhraní: Rozhraní SATA 6 Gb/s, kompatibilní s rozhraními SATA 3 Gb/s a SATA 1,5 Gb/s
  • Rozměry (ŠxVxH): 100 X 69.85 X 6.8 (mm)
  • Váha: Max 45.0g
  • Typ flash NAND paměti: NAND flash paměť Samsung
  • Ovladač: Řadič MGX Samsung
  • Vyrovnávací paměť: Samsung 256 MB DDR3 DRAM

 

Speciální funkce

  • Podpora TRIM: Podpora TRIM
  • Podpora S.M.A.R.T: Podpora S.M.A.R.T
  • GC (Garbage Collection): Algoritmus pro automatický sběr informací o paměti
  • Podpora šifrování: AES 256-bit Encryption
  • Podpora WWN: Ano

CENA: 1930,- s DPH